Digital Signage

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Digital Signage marketingowa technologia XXI wieku

Digital Signage marketingowa technologia. Sklep internetowy wilamowski.com.pl oferuje szeroki asortyment eleganckich i nowoczesnych akcesoriów, służących do ułatwienia dystrybucji multimedialnych treści informacyjno – reklamowych poprzez urządzenia takie jak ekrany TV, monitory LCD, ekrany plazmowe czy tablety.

Digital Signage (DS) to nowoczesny styl przekazywania treści marketingowych i informacyjnych. Jego zaletami są multimedialny styl, efektywność oraz możliwość zawarcia wielu informacji dla wielu grup docelowych w jednym urządzeniu. W naszym sklepie na bieżąco śledzimy nowoczesne trendy w reklamie i szeroko pojętej komunikacji marketingowej. Stawiamy sobie za cel, aby naszym klientom dostarczać jak najprędzej nowatorskie trendy w kwestiach promocji w miejscu sprzedaży. Dlatego też z naszymi materiałami wychodzimy naprzeciw wszystkim tym, którzy chcą być na czasie i tym, którym zależy na tym, aby w ich biznesie panowała nowoczesność.

Dzięki naszym akcesoriom elementy DS w Państwa firmie będą miały prawdziwie profesjonalną, nowoczesną a nawet oryginalnie futurystyczną oprawę. Sklep internetowy wilamowski.com.pl chętnie ich Państwu dostarczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkty Digital Signage, cyfrowa dystrybucja w Państwa firmie

Produkty Digital Signage oferowane w naszym sklepie zmienią Państwa spojrzenie na współczesną reklamę. Co w ogóle oznacza pojęcie Digital Signage? Ni mniej, ni więcej po prostu nowoczesną, cyfrową dystrybucję przy pomocy pojedynczego lub sieci wyświetlaczy. W szerszym wymiarze może ono nawet oznaczać swoisty, prywatny kanał telewizyjny lub internetowy, skierowany do wybranej grupy odbiorców. Jeszcze jakiś temu nośnikami informacji DS były tradycyjne ekrany.

Obecnie są to monitory i tablety, rzadziej telewizory. Zarządzanie wyświetlaną treścią najczęściej odbywa się poprzez serwer przy pomocy sieci LAN lub Internetu.

Rozwiązania Digital Signage pozwalają na szerokie jak nigdy wcześniej, ukierunkowanie przekazu zgodnie z preferencjami potencjalnej grupy odbiorców. Dostarcza także istotnych danych na temat samych odbiorców. Podaje ich ilość, preferencje i czas wyświetlania danych, co pozwala z kolei na przyszłe lepsze dopasowanie oferty oraz stworzenie strategii marketingowej.

Dzięki swojej uniwersalności system Digital Signage może być wykorzystywany zarówno w celach marketingowych jak i informacyjnych. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia odbioru tej technologii przez odbiorcę. Nowoczesny wygląd, multimedialna zawartość oraz ukierunkowanie na klienta powodują, że obecność tego typu urządzeń w firmie znacznie podnosi jej prestiż. Ma to wydatne znaczenie w strategii kreowania jej wizerunku. Obecnie systemy tego typu wykorzystywane są w wielu miejscach.

Miedzy innymi na lotniskach, w galeriach handlowych, zakładach pracy oraz w komunikacji miejskiej (dworce, punkty informacji itp.).

Digital Signage w sklepie internetowym wilamowski.com.pl, nowoczesny kanał przekazu treści

Digital Signage w sklepie internetowym wilamowski.com.pl to zestaw artykułów na miarę XXI wieku, które Państwa nowoczesne akcesoria uzupełnią o prawdziwie futurystyczny design. Obok tak atrakcyjnych i przyciągających uwagę elementów, z pewnością żadna osoba nie przejdzie obojętnie.

Każdy także od razu będzie miał świadomość, że ma do czynienia z firmą profesjonalną oraz ludźmi, którzy zadali sobie trud przygotowania dla niego informacji handlowej w niezwykle przyjaznej formie. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi eleganckie nabiurkowe uchwyty na tablet oraz naścienne uchwyty na tablet. Oryginalny efekt dadzą także stojaki na tablet wolnostojące i stojaki na tablet z ramą.

Dla emiterów treści w postaci monitorów posiadamy cieszące oko swym dizajnem kioski do monitorów, totemy do monitorów oraz uchwyty do monitorów na nodze. Dla wyświetlaczy wieszanych na ścianach przygotowaliśmy także naścienne osłony na monitory. Z kolei tym, którzy wyznają zasadę, że wyświetlacz najlepiej będzie wyglądał na biurku przygotowaliśmy infodeski, potykacze na monitor typu A oraz potykacze na monitor typu L. Każdy z nich to ergonomiczny, elegancki i przede wszystkim bezpieczny gadżet, który nowoczesności w Państwa firmie nada elegancki rys. Serdecznie zapraszamy.