Horeca

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

HoReCa produkty dla gastronomii i hotelarstwa

HoReCa produkty dla gastronomii w sklepie internetowym wilamowski.com.pl to u nas ciągle rozwijający się dział, w którym oferujemy Państwu artykuły związane właśnie z tą branżą. A co to takiego HoReCa? Jest to łączne określenie sektora hotelarskiego oraz gastronomicznego, używane fachowo w krajach Beneluxu ale spotykane także w innych krajach. Nazwa jest skrótem od angielskich słów Hotel, Restaurant i Cafe/Catering.

Obecnie coraz częściej jest to nazwa stosowana ogólnie do artykułów, wyposażenia oraz wystroju infrastruktury powyższych branż. Coraz częściej też zalicza się do niej działalność innych baz noclegowych, restauracji, barów, kantyn oraz firm kateringowych. Jednoznaczne określenie czym zajmuje się wspomniany sektor jest nierzadko trudne.

W naszym asortymencie staraliśmy się zgromadzić artykuły najbardziej w tej branży przydatne, na bieżąco wychodząc naprzeciw potrzebom, jakie się w niej pojawiają. Nasze produkty w tej kategorii cechuje wysoka jakość, trwałość oraz wytrzymałość. Sklep internetowy wilamowski.com.pl uważnie śledzi ten ciągle rozwijający się sektor, proponując swoim Klientom nowe i ergonomiczne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

HoReCa, produkty dla gastronomii i hotelarstwa

HoReCa, produkty dla gastronomii i hotelarstwa w sklepie internetowym wilamowski.com.pl to efekt śledzenia przez nas branży oraz proponowanie w naszej ofercie tego, co optymalnie w niej dopasowane do potrzeb naszych klientów. HoReCa to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi w dziedzinie turystyki. Jednocześnie jest to branża, która wchłania inne, pomniejsze, takie jak choćby sprzątanie, wystrój wnętrz czy obsługa klienta. Dlatego też odpowiednie zaopatrzenie wszystkich jej dziedzin i gałęzi, staje się sporym wyzwaniem.

Cechą HoReCa jest współzależność branż i odpowiednie zaopatrzenie. Produktów, których ten sektor potrzebuje, jest praktycznie nieskończona ilość, stąd tak ważna jest potrzeba ich selekcji na te wysokiej jakości.

Obecnie eksperci przewidują w tej gałęzi gospodarki ogromne możliwości oraz dalszy, dynamiczny rozwój. Związane to jest przede wszystkim z masowym rozwojem turystyki, z którą HoReCa jest ściśle powiązana. Oznacza to, że odpowiednie zaopatrzenie branży oraz dostarczanie klientom optymalnych rozwiązań, będzie wyzwaniem jeszcze na wiele lat.

W sklepie internetowym wilamowski.com.pl jesteśmy na to przygotowani. Za cel stawiamy sobie dystrybucję akcesoriów, materiałów oraz elementów o wysokiej ergonomii i jakości. Wszystkie nasze produkty z tej dziedziny to uznane marki i uznani producenci, będący na rynku od lat i cieszący się sporą renomą. Jesteśmy także otwarci na sugestie naszych klientów odnośnie zawartości kategorii oraz jej asortymentu. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, zaproponujemy. Służymy pomocą i fachową opinią.

HoReCa, produkty dla gastronomii i hotelarstwa, nowoczesne zarządzanie branżą

HoReCa, produkty dla gastronomii i hotelarstwa w sklepie internetowym wilamowski.com.pl to wybór niezbędnych w tym sektorze działań materiałów, do którego cały czas dodajemy nowe akcesoria, zgodnie z zainteresowaniem oraz zapotrzebowaniem naszych klientów.

Dla branży gastronomicznej przygotowaliśmy na przykład stojaki na menu w szerokim wyborze. Pozwolą one w ciekawy i wyróżniający się sposób zaprezentować ofertę posiłkową, jednocześnie przyciągając klientelę. Z kolei dla branży hotelarskiej lub restauracyjnej, związanej z regulacją ruchu osobowego, przygotowaliśmy szereg akcesoriów ułatwiających potencjalnej klienteli przemieszczanie się podczas przyjęć, kolacji lub imprez okolicznościowych.

W tej ofercie posiadamy między innymi systemy odgradzające pas oraz chromowane słupki do systemu odgradzającego. Z drobniejszych elementów tych systemów możemy zaproponować ponadto sznury do systemu odgradzającego oraz naścienne haki do sznura. Sklep internetowy wilamowski.com.pl serdecznie zaprasza do profesjonalnych zakupów.