Introligatorskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Produkty introligatorskie dla firm, solidnie i stylowo

Produkty introligatorskie dla firm w sklepie internetowym wilamowski.com.pl to drobne, ale także półprofesjonalne akcesoria. Dzięki nim drukowane (i nie tylko) artykuły z Państwa reklamą lub informacjami na temat Państwa firmy, będą solidnie i stylowo oprawione oraz wykończone. Introligatorstwo to wielowiekowe rzemiosło, które od pewnego czasu coraz dynamiczniej wchodzi na rynek materiałów POS.

Eleganckie oprawy druków, bindowania dokumentów czy stylowe narożniki do firmowych kalendarzy – to wszystko ma niebagatelny wpływ na prestiż oraz identyfikację wizualną każdego przedsiębiorstwa. Klasyczne, wielosetletnie techniki wykańczania i oprawiania druków, książek i papierów, każdej firmie nadadzą nimbu doświadczenia oraz renomy. Ale branża nie stoi w miejscu i jest otwarta na rozwój oraz nowe techniki zapisu danych, jak choćby płyty DVD.

 

W połączeniu z technikami poligraficznymi oraz akcesoriami biurowymi, trendy introligatorskie na współczesnym rynku POS i identyfikacji wizualnej pełnią coraz istotniejszą rolę. Są to sektory bardzo wymagające, dlatego w naszym sklepie staramy się, by oferowane przez nas produkty spełniały wszystkie wymagania Klientów i jednocześnie pozwalały im na efektywne realizowanie swoich projektów. W naszym sklepie proponujemy Klientom zarówno artykuły i akcesoria do pracy tradycyjnymi metodami introligatorskimi, jak i proponujemy bardziej nowoczesne rozwiązania. Sklep internetowy wilamowski.com.pl serdecznie zaprasza.

Materiały i produkty introligatorskie, tradycja spotyka nowoczesność

Materiały i produkty introligatorskie w sklepie internetowym wilamowski.com.pl to wybór materiałów, które zgromadziliśmy wykorzystując wieloletnią wiedzę o rynku POS. To także zbiór produktów dobrej jakości w przystępnych cenach. Nasz asortyment spełnia wysokie rynkowe standardy i są one dostosowane do norm bezpieczeństwa. Posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Poza tym dobrze się sprawdzają w powszechnym użyciu. Nasz zestaw obejmuje zarówno klasyczne introligatorskie elementy, jak i akcesoria służące do zdobnictwa czy bezpiecznego przechowywania danych.

Całość stanowi zestaw, który ułatwi pracę w Państwa firmie oraz zapewni ergonomię i estetykę w obrocie czy przechowywaniu dokumentów. Z kolei materiałom udostępnianym na zewnątrz doda profesjonalnego rysu, świadczącego o firmie, która je wyprodukowała. Oryginalne, introligatorskie elementy w dokumentach mają same zalety.

Materiały i produkty introligatorskie w sklepie, elegancka i estetyczna dokumentacja

Materiały i produkty introligatorskie w sklepie internetowym wilamowski.com.pl to zestaw akcesoriów, które łączą w sobie szlachetność tradycji z aktualnymi trendami w sektorze wyposażenia i identyfikacji wizualnej.
Z artykułów typowo introligatorskich, stosowanych do prac, przygotowaliśmy elementy takie jak metalowe śrubki introligatorskie, plastikowe śrubki introligatorskie z dziurką, metalowe kółka spinające – bindujące oraz metalowe narożniki do książek.

Nie wymagają one wielkiego doświadczenia ani specjalistycznych narzędzi, a pozwalają uszlachetnić wygląd każdej firmowej księgi. W tej kategorii możemy także polecić metalowe listwy bindujące.

Z drobiazgów promocyjnych, które przydadzą się na przykład na targach branżowych, ale nie tylko, możemy zaproponować gumki na długopis samoprzylepne, metalowe uchwyty do długopisów, obrotowe oraz okrągłe magnesy samoprzylepne. Z pewnością ułatwią one życie przy wpisach do ksiąg pamiątkowych lub na listach obecności.

Z kolei do trwałego i bezpiecznego przechowywania nowszego nośnika danych – płyt CD lub DVD, możemy zasugerować nasze kieszonki samoprzylepne na CD z klapką, trójkątne kieszonki samoprzylepne oraz wkłady do obwoluty na DVD. W ten sposób zapewnią Państwo bezpieczeństwo swych danych. Te akcesoria sprawdzą się także podczas dystrybucji materiałów reklamowych.

Najlepiej nadadzą się wtedy nasze plastikowe uchwyty do CD oraz prostokątne magnesy samoprzylepne. Wszystkie te materiały oraz spory wybór podobnych znajdą Państwo na naszej platformie internetowej. Sklep internetowy wilamowski.com.pl serdecznie zaprasza na udane zakupy.