Organizacja półki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Produkty do organizacji półek sklepowych, listwy cenowe

Produkty do organizacji półek sklepowych to asortyment wszystkich niezbędnych do zaaranżowania estetycznej i przyciągającej zainteresowanie półki z towarem, materiałami informacyjnymi lub reklamowymi. Większość z nas nie zdaje sobie na co dzień sprawy w jaki sposób dobrze zaaranżowana półka, na przykład sklepowa, wpływa na nasze świadome i podświadome decyzje przy wyborze produktów. A wpływ ten jest niebagatelny. Każdy z nas przecież chętniej robi zakupy lub wybiera materiały z takich półek, które wabią swoją estetyką i unikatowością. A także swoistą przyjaznością, na którą składają się łatwy dostęp, optymalna wysokość oraz dobry system dystrybucji.

Kto z nas chciałby z trudem wyciągać małych rozmiarów towary z głębi półek, schylać się po ulubione rzeczy lub gubić się w nieuporządkowanych chaosie towarów? Nikt! Dobrze zaprojektowana i ergonomicznie wykonana półka to wygoda i uznanie klientów, a także lepsza sprzedaż. Wyraźna, przejrzysta, uporządkowana oferta, łatwy dostęp do wysokiej jakości artykułów oraz możliwość dotarcia do towaru w każdym miejscu stojaka, to właściwości, które charakteryzują najlepszych w branży. Zaś dobre oznakowanie sprawia, że będą to cechy na stałe kojarzone z Państwa firmą. Identyfikacja biznesowa półki to ważny element poprawy wizerunku samej firmy, którego w żadnym przypadku nie należy ignorować!

Sklep internetowy wilamowski.com.pl powstał między innymi po to, aby także w tej dziedzinie marketingu doradzać, służyć swoim Klientom fachową pomocą oraz dostarczać asortyment dopasowany do jego potrzeb. Serdecznie zapraszamy.

Produkty do organizacji półek sklepowych, listwy cenowe

Produkty do ogranizacji półki sklepowej to zestaw elementów półek, które dzięki swym wysokim parametrom pomogą Państwu stworzyć i zaaranżować regały z towarem lub innymi materiałami. Sprawią one, że Państwa firma będzie kojarzona z solidnością i wysoką jakością. A to z pewnością przełoży się na wizerunek i sprzedaż. W połączeniu z dobrą wizualizacją, ergonomiczna konstrukcja i projekt półki to recepta na sukces. Idąc tym tokiem myślenia przygotowaliśmy dla Państwa dyspozycji między innymi listwy cenowe napółkowe różnych typów. Są wśród nich listwy cenowe typu L z giętej PCV, proste listwy cenowe z giętej PCV a także listwy cenowe na półkowe. Są to ważne elementy identyfikacji wizualnej, które pozwolą klientowi dokładnie zapoznać się z ofertą i informacją o towarze na danym regale. Proponujemy ponadto listwy cenowe na kosze druciane DRA oraz listwy cenowe typu KE, LS, TE i KOSZ.

Nie zaniedbujemy ponadto oferty samych etykiet. Znajdą Państwo u nas bardzo popularne, proste wzory oraz te bardziej wyszukane, bardziej trwałe i lepszej jakości. W tej kategorii zasugerować możemy choćby etykiety wahliwe DRA oraz etykiety do haków. Dysponujemy również akcesoriami osłonowymi do nich. Wśród nich możemy zaproponować kieszonki na etykiety do haków w rozmiarach 25×27 oraz 25×38 mm. Haki napółkowe to szczególnie popularne rozwiązanie wśród współczesnych regałach i sieciach dystrybucji, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki ich wybór. Dla mniej wymagających proponujemy pojedyncze haki uniwersalne uchwytem na cenówkę. Wśród nich możemy zróżnicować pojedyncze haki uniwersalne i podwójne haki uniwersalne, także dwustronne, wzmocnione i z miejscem na cenówkę. Z drobniejszych modeli przygotowaliśmy proste haczyki samoprzylepne oraz skośne haczyki do kuponów.

Posiadamy także wybór elementów do zawieszania służących do modyfikacji lub budowy własnych regałów i półek. Z części bazowych możemy zaoferować płytki montażowe do systemu haków metalowych, które staną się punktem wyjścia do stworzenia własnej przestrzeni merchandisingowej wedle Państwa uznania. Do samych płytek montażowych możemy polecić bogaty zestaw choćby takich elementów jak pojedyncze haki do płytki montażowej, a także podwójne i wzmocnione. W zależności od technologii montażu elementów nośnych oraz podstaw, możemy zaproponować naprawdę imponujący zestaw części.

Dla części montowanych na ściankach dziurkowanych przygotowaliśmy między innymi haki do ścianki dziurkowanej z uchwytem na cenówkę, pojedyncze i podwójne haki do ścianki dziurkowanej. Dla elementów wbijanych sugerujemy nasze podwójne i pojedyncze haki do wbijania oraz wzmocnione haki do wbijania z uchwytem na cenówkę. Z kolei dla technik perforowanych proponujemy pojedyncze i podwójne haki do perforacji z poprzeczką oraz wzmocnione haki metalowe do ścianki perforowanej. Oferujemy również haki metalowe do szczelin.

Dysponujemy także elementami dystrybucji do specjalnego rodzaju towarów, takie jak haczyki do kuponów czy haczyki do okularów. Nie ignorujemy bezpieczeństwa Państwa asortymentu, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa również zabezpieczenia antykradzieżowe do haków oraz wzmocnione haki antykradzieżowe z uchwytem na cenówkę. Ponadto dysponujemy takimi elementami jak haki metalowe z zamkiem. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszych artykułów w tej kategorii. Sklep internetowy wilamowski.com.pl zachęca do profesjonalnych zakupów.