Ramki i tablice

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Ramki, tablice, stojaki do ekspozycji ulotek, skuteczna reklama

Ramki, tablice, stojaki to zbiór profesjonalnych elementów ekspozycji materiałów informacyjnych i reklamowych, wśród których mogą Państwo wybrać zarówno klasyczne akcesoria jak i ostatnie osiągnięcia techniki w tej dziedzinie. A także sporo części wymiennych oraz drobnych elementów do samodzielnego montażu i łączenia technik. Nie od dziś wiadomo, że w biznesie ważnym czynnikiem niesienia informacji oraz podstawowym kanałem przekazu reklamy, jest odpowiednie jej podanie i wizualizacja.

Nasze produkty w kategorii ramki, tablice, stojaki to wysokiej jakości produkty, które będą oryginalnym, biznesowym parterem oraz świetną oprawą i efektownym uzupełnieniem Państwa oferty. Mimo potęgi współczesnej reklamy w mediach i multimediach, ulotki, banery czy stojaki reklamowe wciąż pozostają świetnym sposobem na spopularyzowanie własnej działalności lub oferty. Gazetki reklamowe w swej klasycznej formie niezmiennie cieszą się olbrzymią sympatią konsumentów. Szczególnie w czasie targów, zlotów czy imprez branżowych. Nie warto zatem ignorować tego rodzaju promocji oraz technicznych elementów jej ekspozycji. Sklep internetowy wilamowski.com.pl ma tego pełną świadomość oferując produkty, które optymalnie się do tego nadają. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ramki, tablice, stojaki, popularne standardy i rozmiary

Ramki, tablice, stojaki to kategoria, w której możemy zaproponować Państwu naprawdę nowoczesny i oryginalny asortyment produktów. Wśród nich największą kategorię stanowią z pewnością stojaki. Z najbardziej tradycyjnych form, naszym Klientom możemy zaproponować klasyczne stojaki na plakaty.

Szerszą ofertę przygotowaliśmy w kategorii stojaki wolnostojące taki jak stojaki na menu czy stojaki z metalową postawą do ramki metalowej lub plastikowej. Te rozwiązania to wciąż cieszące się sporą popularnością produkty, które można spotkać praktycznie wszędzie. W wersjach bardziej nowoczesnych możemy doradzić na przykład stojaki teleskopowe podświetlane, stojaki info pole, stojaki infoboard, stojaki T-Frame oraz zdobywające coraz większą popularność – stojaki totemy. Totemy są u nas także szerszą podkategorią, w której nasi klienci znajdą jeszcze między innymi
totemy informacyjne, totemy podświetlane oraz totemy LED.

Osobny sort w naszym sklepie stanowią również popularne potykacze reklamowe. Jak sama nazwa wskazuje, to forma reklamy, o którą można się niemal „potknąć”. Często spotykamy je przy lokalach gastronomicznych, kawiarniach lub cukierniach w roli prezenterów bieżącej oferty. W naszych zasobach znajdą Państwo między innymi potykacze drewniane, potykacze z wysuwaną tablicą, potykacze na sprężynach oraz potykacze typu A z okrągłymi lub zaostrzonymi narożnikami.

Solidny, wytrzymały potykacz reklamowy, wykonany z polistyrenu, ocynkowany, czy stalowy to optymalny, swoisty indywidualny system wystawienniczy i informacyjny. Nie mniej ważnym składnikiem dobrej i eleganckiej ekspozycji są gabloty reklamowe. W naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć i posiadamy kilka naprawdę ciekawych rozwiązań w tej kwestii. Możemy tutaj wymienić choćby standardowe gabloty zamykane, gabloty wolnostojące oraz gabloty zewnętrzne na menu. Z bardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań proponujemy gabloty podświetlane oraz nowoczesne gabloty LED.

Z mniejszych gabarytowo, lecz nie mniej ważnych akcesoriów, polecamy przede wszystkim nasze ramy oraz ramki reklamowe lub informacyjne. W tym asortymencie możemy zasugerować standardowe ramy naścienne, ramy dwustronne, ramy podświetlane Led oraz popularne ramy T-Frame. Z gabarytowo mniejszych i jednocześnie bardzo estetycznych produktów tego rodzaju, przygotowaliśmy dla Państwa reklamowe ramki plastikowe, ramki uchylne, ramki naprężające oraz szeroki wybór stojaczków, uchwytów magnetycznych i innych akcesoriów.

Oferujemy także tabliczki przydrzwiowe oraz tabliczki przydrzwiowe zatrzaskowe. Nie zapominamy ponadto o stylowych drobiazgach, takich jak kieszonki na etykiety czy książeczki z ramek plastikowych.

Jeśli będą się chcieli Państwo zareklamować na bardziej nowoczesnych materiałach i akcesoriach, sugerujemy skorzystanie z takich gadżetów jak windtalkery reklamowe, menu boardy reklamowe, catching pole reklamowe czy info toppery. To wszystko znajdą Państwo na stronach naszej platformy internetowej. Sklep internetowy wilamowski.com.pl serdecznie zaprasza.